Наші випускники

ЗАЄЦЬ ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ГРУПА КОМПАНІЙ «ICK GROUP»

Закінчив механічний факультет Київського технологічного інституту харчової промисловості.

Голова ради директорів ICK Group

Після закінчення інституту навчався в аспірантурі, к.т.н., доцент. Працював на кафедрі технологічного обладнання харчових виробництв НУХТ. Очолював АТЗТ «Кристал».

За ініціативи Юрія Олександровича в 1993 році заснована група компаній ICK Group. Дочірні компанії створено в Германії, Великобританії, відкрито представництва в Білорусії, Молдові, Румунії, Росії. З 2009 року група компаній випускає обладнання під власною торговою маркою «GRANTECH» для енергозберігаючих технологій та технологій гранулювання різних продуктів у таких галузях, як комбікормова, цукрова, масложирова, деревообробна, пивоварна, альтернативна енергетика та інших.

Багаторічна співпраця з кафедрою технологічного обладнання харчових виробництв Національного університету харчових технологій забезпечує стажування викладачів та працевлаштування випускників університету.

КУХАР ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТМА"

Закінчив механічний факультет Київського технологічного інституту харчової промисловості.

Генеральний директор НВП ТОВ фірма "ТМА ".

Після закінчення інституту працював інженером, науковим та старшим науковим співробітником проблемної лабораторії КТІХП.

З 1993 р. по 1998 р. Володимир Миколайович працював технічним директором фірми "Дифузія".

Тісно співпрацює з кафедрою технологічного обладнання харчових виробництв Національного університету харчових технологій.

Автор 40 друкованих наукових праць, 10 авторських свідоцтв СРСР на винаходи та патентів України і Росії.

ШКАБАРА ЄВГЕН ІВАНОВИЧ

ВАТ "УКРГІПРОЦУКОР"

Закінчив КТІХП за спеціальністю "Машини і апарати харчових виробництв".

Голова правління ВАТ "Укргіпроцукор".

Нагороджений "Знаком пошани" Мінагрополітики України.

Є.І. Шкабара - фахівець у галузі проектування та будівництва підприємств агропромислового комплексу в Україні, Росії, Білорусі, Молдові та інших країнах, автор розробок багатьох проектів, за якими збудовано цукрові заводи. Протягом багатьох років Є.І. Шкабара співпрацює з провідними фірмами Данії, Німеччини, Франції, Чехії, Польщі в галузі розвитку цукрового виробництва, неодноразово перебував за кордоном як консультант-експерт з модернізації підприємств харчової промисловості.

Володар Державного кваліфікаційного сертифіката на здійснення професійної діяльності в галузі будівництва. З його участю запроектовані цукрові заводи: Губініхський, "Хрещатик", Оріхівський, Жабінківський (Білорусь) та інші.

ПОТЕЛЬЧАК ВОЛОДИМИР АНДРІЙОВИЧ

ВАТ "ЯГОТИНСЬКИЙ МЕХАНІЧНИЙ ЗАВОД"

Закінчив механічний факультет Київського технологічного інституту харчової промисловості.

Голова правління ВАТ "Яготинський механічний завод"

Працював на ряді цукрових заводів, пройшовши шлях від начальника зміни до головного інженера.

Очолюване ним підприємство працює стабільно і рентабельно. У 2001 р. завод став переможцем у номінації "Кращий роботодавець".

У 1996 р. закінчив аспіратуру. Публікує статті в галузевих журналах. Має авторські свідотства на винаходи та патенти.

КОШАРУК СЕРГІЙ ДМИТРОВИЧ

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

В 1995 році здобув вищу технічну освіту в Українському державному університеті харчових технологій за спеціальністю інженер-механік по кафедрі технологічного обладнання харчових виробництв (з 2015р. – кафедра технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування), а невдовзі, ще й економічну (Тернопільська академія народного господарства) та юридичну (Волинський державний університет ім. Лесі Українки). Також закінчив Національну Академію державного управління при Президентові країни.

Із 26 березня 2006 року до листопада 2010 року був Ковельським міським головою. До того займався підприємницькою діяльністю. В теперішній час працює заступником голови Волинської обласної державної адміністрації.

Наряду із всебічною трудовою діяльністю є також громадським діячем: Голова Комітету стратегічного планування економічного розвитку міста Ковеля, член ради правління громадської організації «Асоціація «Підприємці Ковеля», член ради правління спортивного товариства «Спартак». Володар звання «Кращий роботодавець року» (2002 - 2004 р.). Нагороджений Почесною грамотою Свято-Миколаївського чоловічого монастиря за допомогу у відродженні. Отримав нагороду програми «Людина року Волинського краю – 2006» в номінації «Виправдана надія».